jak rezerwować  |  regulamin  |  informacje dla turystów  |  praca  |  o nas  |  kontakt    

KONTAKT - DANE TELEADRESOWE

MAX BIURO PODRÓŻY Spółka Jawna Majchrzak
Plac Dworcowy 1
47-400 Racibórz
NIP 639-10-01-075
REGON 2720 24 107
Kontakt Media

Firmy oferujące różnego rodzaju formę reklamy,
prosimy nie dzwonić na numery Biura Podróży MAX,
można zostawić informacje na skrzynce pocztowej
media@maax.pl

Konto bankowe

ING Bank Śląski S.A.
Konto w Polsce złotówkowe: 16 1050 1328 1000 0004 0003 8212
Konto walutowe EURO: 69 1050 1344 1000 0023 2400 7307
Nr rachunku IBAN: PL 69 1050 1344 1000 0023 2400 7307
Nr BIC (SWIFT): INGBPLPW

Katowice



40-093 Katowice
ul. Słowackiego 41

Lokalizacja

e-mail :
Katowice@maax.pl
Katarzyna.Loch@maax.pl


Mój stan
biuro czynne :
poniedziałek-piątek : 10:00-18:00
                      sobota : 9:00-13:00

Telefon:
+48 32 253 00 24
+48 32 441 80 87


Tel/Fax:
+48 32 75 00 787
  • turntable

Rybnik



44-200 Rybnik
ul. 3-go Maja 9/1a
(naprzeciwko CH FOCUS PARK)

Lokalizacja

e-mail :
Rybnik@maax.pl
Katarzyna.Lentowicz@maax.pl
Sabina.Banas@maax.pl


Mój stan
Pani Kasia

Mój stan
Pani Sabina
biuro czynne :
poniedziałek-piątek : 8:30-18:00
                      sobota : 9:00-13:00

Telefon:
+48 32 423 06 60
+48 32 422 22 45
+48 32 422 15 31
+48 32 441 80 85
+48 32 441 80 86


Tel/Fax:
+48 32 42 301 81
  • turntable

Racibórz - centrala



47-400 Racibórz
Plac Dworcowy 1

Lokalizacja

e-mail :
Centrala@maax.pl
Pkp@maax.pl
Slawomir.Majchrzak@maax.pl (właściciel)

Elzbieta.Majchrzak@maax.pl
Bozena.Loffler@maax.pl
Agata.Boczar@maax.PL

Ksiegowosc@maax.pl
Rachunkowosc@maax.pl

Mój stan
Pani Bożena

Mój stan
Pani Agata
biuro czynne :
poniedziałek-piątek : 9:00-18:00
                      sobota : 9:00-13:00

Telefon:
+48 32 415 27 73
+48 32 419 02 68
+48 602 747 700
+48 32 441 80 82
+48 32 441 80 83


Tel/Fax:
+48 32 419 02 68

Księgowość :
Tel/Fax:
+48 32 414 03 22
Telefon:
+48 32 441 80 89

Mój stan
Księgowość
  • turntable

Racibórz - Nowa 9



47-400 Racibórz
ul. Nowa 9

Lokalizacja

e-mail :
Nowa9.Raciborz@maax.pl
Agnieszka.Kucza@Maax.PL


Mój stan
Pani Agnieszka
biuro czynne :
poniedziałek-piątek : 9:00-18:00
                      sobota : 9:00-13:00

Telefon:
+48 32 441 80 80
+48 32 441 80 81
  • turntable

Bielsko Biała



43-300 Bielsko-Biała
ul. Warszawska 180
(Galeria Tesco)
Lokalizacja

e-mail :
Bielsko.Tesco@maax.pl
Aleksandra.Dobija@maax.pl

Mój stan
Pani Ola

biuro czynne :
poniedziałek-sobota : 9:00-21:00
                      niedziela : 10:00-18:00

Telefon:
+48 33 822 31 31
+48 32 441 80 84
+48 697 509 779


  • turntable
Inne destynacje
 
 
Popularne kierunki
Bilety Autokarowe
 
Newsletter
Nasze placówki