regulamin   |   kontakt
Twoje wakacje
Last minute
0048 32 441 80 80

33 822 31 31 / 32 441 80 84 pn-sob 9:00-21:00     niedziela 10:00-18:00
0048 32 441 80 80     niedziela 10:00-18:00
    pon-sob 9:00-21:00
Kontakt
MAX BIURO PODRÓŻY
Max Spółka Jawna Majchrzak
Plac Dworcowy 1
47-400 Racibórz
NIP 639-10-01-075
REGON 2720 24 107

Konto bankowe
ING Bank Śląski S.A.

Konto w Polsce złotówkowe:
16 1050 1328 1000 0004 0003 8212

Konto walutowe EURO:
16 1050 1328 1000 0004 0003 8212

Nr rachunku IBAN: EURO
PL 69 1050 1344 1000 0023 2400 7307
płatność z zagranicy
Nr BIC (SWIFT): INGBPLPW


Kontakt media

Firmy oferujące różnego rodzaju formę
reklamy, prosimy nie dzwonić na numery
Biura Podróży MAX można zostawić
informacjena skrzynce pocztowej

media@maax.pl
Księgowość

adres korespondencyjny :
47-400 Racibórz
Plac Dworcowy 1

email :
Ksiegowosc@maax.pl
Rachunkowosc@maax.pl

Tel  : 0048 32 441 80 89
Katowice

40-093 Katowice
ul. Słowackiego 41

email : Katowice@maax.pl

Tel  : 0048 32 253 00 24
         0048 32 441 80 87

Tel/Fax : 0048 32 75 00 787

Katowice MAX Otwarte :
poniedziałek-piątek: 10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00
Rybnik

44-200 Rybnik
ul. 3-go Maja 9/1a
(naprzeciwko CH FOCUS PARK)

email :
Rybnik@maax.pl
Katarzyna.Lentowicz@maax.pl
Sabina.Banas@maax.pl

Tel  : 0048 32 423 06 60
         0048 32 422 22 45
         0048 32 422 15 31
         0048 32 441 80 85
         0048 32 441 80 86

Tel/Fax : 0048 32 42 301 81

Rybnik MAX Otwarte :
poniedziałek-piątek: 8:30-18:00
sobota: 9:00-13:00
Racibórz - centrala

47-400 Racibórz
Plac Dworcowy 1

email :
Centrala@maax.pl
Pkp@maax.pl
Bozena.Loffler@maax.pl
Agata.Boczar@maax.PL

Tel.kom : 0048 602 747 700
Tel  : 0048 32 415 27 73
         0048 32 419 02 68
         0048 32 441 80 82
         0048 32 441 80 85
         0048 32 441 80 83

Tel/Fax : 0048 32 419 02 68

Racibórz centrala MAX Otwarte :
poniedziałek-piątek: 9:00-18:00
sobota: 9:00-13:00
Racibórz - Nowa 9

47-400 Racibórz
ul. Nowa 9

email :
Nowa9.Raciborz@maax.pl
Agnieszka.Kucza@Maax.PL

Tel  : 0048 32 441 80 81
         0048 32 415 47 34
Racibórz centrala MAX Otwarte :
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
sobota: 9:00-13:00
Bielsko Biała

43-300 Bielsko-Biała
ul. Warszawska 180
(Galeria Tesco)

email :
Bielsko.Tesco@maax.pl
Joanna.Jakubiec@maax.pl
Anna.Sojka@maax.pl

Tel  : 0048 33 822 31 31
         0048 32 441 80 84
Racibórz centrala MAX Otwarte :
poniedziałek-sobota: 9:00-21:00
niedziela: 10:00-18:00
Nasze placówki
Oddział Katowice

40-093 Katowice
ul. Słowackiego 41

32 441 80 87

Oddział Rybnik

44-200 Rybnik
ul. 3-go Maja 9/1a

32 441 80 85

Racibórz Centrala

47-400 Racibórz
Plac Dworcowy 1

32 441 80 82

Oddział Bielsko-Biała

43-300 Bielsko-Biała
ul. Warszawska 180

32 441 80 84

Racibórz Nowa

47-400 Racibórz
ul. Nowa 9

32 441 80 81

Newsletter Oferty Biura Podróży MAX ma e-mail
Google ++ Facebook

Inne kierunki : Albania, Czarnogóra, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Grecja, Turcja, Tunezja, Maroko, Malta, Węgry Włochy